תודה רבי שמעון | מאמר אורח

בס"ד


רבי שמעון היקר!


כבר מזה חצי שנה מאז זכיתי להכיר אותך, אני יודע שזכות גדולה זו שנפלה בחלקי - זכות גדולה היא.


בכל פעם שבאתי ללמוד אצלך נפעמתי כל פעם מחדש מההתלהבות והלהט שלך להכניס בי תורה ובדרכך המיוחדת יש לך תמיד ידיעה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.


היום שמעון היקר אני נמצא בצומת דרכים בחיי צומת שלצערי הרב לא תאפשר לי להמשיך ללמוד איתך, ולשאוב ממך קצת מהידע העצום שקיים בך.


נעמת לי מאוד ידידי היקר, הכנסת אותי לעולם שלא הכרתי קודם ופתחת לי צוהר שאני מאמין שעוד יעזור לי בהמשך חיי בעתיד, נטעת בי ידע תבונה וגם כלים להמשך החיים הלאה ושנינו בטוחים שאת שכרך על כך לבטח תקבל מאת ה' יתברך.


לך רבי שמעון היקר לא נותר אלא לומר שוב תודה גדולה ולברך אותך שכל משאלות ליבך כולן יתגשמו אמן ותזכה למצוות ולמעשים טובים שחסד יסובבך בכל אשר תפנה וה' יתברך יעניק לך ולמשפחתך בריאות אושר ברכה בכל.


בבואי לקנות לך מתנה לא עמדה בפני ההתלבטות ולו הקטנה ביותר לגבי איזו מתנה לקנות לך ידעתי שאני הולך לקנות לך ספר שכן אתה איש ספר בכל רמ"ח איבריך.


מתנה צנועה זו, רבי שמעון, לא מתקרבת אפילו לא במעט להביע את תודתי הגדולה והערכתי העצומה אליך על הזמן היקר שלך שהקדשת לי ועל המאמצים שהשקעת בי בדבקות גדולה כל כך, בכל פעם שבאתי ללמוד אצלך, הדבקות הזו שלך תמיד עוררה אצלי השתאות והערכה שאני לא בטוח שהמילים שאני כותב לך יוכלו לתאר אותה.


חזק וברוך על הדרך. חזק ואמץ על הדבקות.


תודה תודה על הכל.

חברותא

פרשת השבוע: שלח

הרב אורי זוהר על חברותא

מה זה "חברותא"

"חברותא טלפונית" היא שירות ללא מטרות רווח, שמקשר בין גברים חילונים לחרדים, ובין נשים חילוניות לחרדיות, ומאפשרת לקבוע זמן איכות משותף קבוע, לשיחה ולימוד דרך הטלפון.

בבית, בקפיטריה, בדרך לבסיס או ללימודים, בזמן שלך ובפרטיות של הטלפון שלך, תוכל לשוחח ולדון על כל מה שמעניין אותך בעולם היהודי: שבת, חגים, כשרות, שידוכים וחינוך הילדים, כמו גם שאלת גיוס לצה"ל או הדרת נשים.

בשעה השבועית הקבועה שלכם תוכלו ללמוד ולהעמיק בנושאים שמעניינים אותך, או פשוט לשוחח (וגם להתווכח לפעמים wink). ה"חברותא הטלפונית" שלך ישמח לענות לך כמיטב יכולתו ובמלוא הרצינות, ולא להשאיר לך אף שאלה ללא מענה.

 

האם ה"חברותא הטלפונית" הוא מעין רב?
ממש לא. מדובר באנשים כמוני וכמוך, שיש להם ידע רב ביהדות ועניין לחלוק אותו גם איתך. ולא, "החברותא הטלפונית" לא מקבל תשלום עבור הזמן שלו וגם לא מחזיר אותך בתשובה, הוא פשוט רוצה ממש כמוך, לצמצם קצת את הפער בין דתיים לחילונים.

רק על מנת לסבר את האוזן נספר, כי מאות אנשים ונשים שהכירו דרך "חברותא טלפונית", הפכו לידידים טובים, הכירו את המשפחות ואורח החיים השונה, השתתפו בשמחות וממשיכים להיות בקשר לבבי וחם עד היום.

ובמקרה שאין ביניכם "כימיה" מה עושים? אין שום בעיה, במאגר שלנו קיימים מאות חברותות טלפוניות נוספות, אחד מהם ודאי יתאים לך.

הצטרף כבר עכשיו ל"חברותא" הטלפונית שלנו, מלא את הפרטים כאן בטופס ונציג שלנו ישמח לחזור אליך לשיחה קצרה, על מנת להבין את הסגנון והבקשות שלך ולהתאים לך חברותא כלבבך.

ממתינים לך ממש מעבר לקו...


"חברותא"
לומדים להכיר

קצת פרסומים עלינו